Dyfuzer zapachowy DRZEWO SANDAŁOWE

Email
Drzewo sandałowe słynie z wyrazistego, niepowtarzalnego aromatu. Jego orientalny zapach, przywodzi na myśl upalny, nieco duszny, ale bajecznie tajemniczy klimat Wschodu. Działa kojąco i odprężająco. Dyfuzer o tym zapachu, polecamy osobom, które przepadają za intensywnymi, wschodnimi aromatami i szukają egotycznych doznań.

Butelka zawiera 30 ml płynu, który wystarcza na ok. 6 miesięcy użytkowania.
dyfuzer zapachowy, dyfuzery zapachowe, aromatyzacja, odświeżacz powietrza, drzewo sandałoweDyfuzer zapachowy Drzewo sandałowe
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
14,99 zł
Szczegóły produktu
Dyfuzery zapachowe, to nowoczesny, a jednocześnie bajecznie prosty sposób, na otulenie Twojego mieszkania mgiełką subtelnego, długotrwałego zapachu. W ofercie posiadamy aż 12 kompozycji, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. W każdym zestawie, znajduje się buteleczka z aromatycznym płynem, rattanowe kijki oraz dwie kulki dekoracyjne. Sposób użycia: Rattanowe kijki włożyć do buteleczki z pachnącym olejkiem. Ozdobne kulki, nałożyć na kijki według uznania, można z nich także całkowicie zrezygnować. Patyczki zasysają płyn i po nasiąknięciu, poprzez zjawisko dyfuzji, nadają pomieszczeniu piękny, intensywny zapach. Cały proces odbywa się bez konieczności podgrzewania płynu świeczką czy udziału elektryczności.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.