Info

Pachnący Kram to firma z wieloletnią tradycją.Na rynku działamy już od przeszło 10 lat i w tym czasie zgromadziliśmy ogromne pokłady zarówno wiedzy, jak i doświadczenia. Cechuje nas pasja tworzenia i ogromna kreatywność. Wiele mieszanek zapachowych, jakie możecie znaleźć w olejkach, stanowi nasze samodzielne dzieło. Lubimy zaskakiwać i co jakiś czas, wprowadzamy na rynek kilka nowości.


Jesteśmy zarówno importerem, jak i producentem wonnych akcesoriów. Współpracujemy z najlepszymi twórcami kadzideł w Indiach, dlatego nasi Klienci mogą być pewni, że towar który im dostarczamy, jest naprawdę najwyższej jakości. Nasze olejki, to stężone koncentraty o złożonych bukietach zapachowych, nie tolerujemy półśrodków ani towarów drugiej kategorii.

Oprócz jakości, naszą największą zaletą jest bogata oferta. Posiadamy ponad 100 różnych olejków aromatycznych, duży wybór kadzideł aromatyzowanych i pyłkowych, a także szereg innych produktów domowej aromatyzacji: świece, saszetki,  susz kwiatowy. W polu naszych zainteresowań leżą także zagadnienia związane z domowym spa, w Pachnącym Kramie znajdziecie więc także naturalne kosmetyki pielęgnujące ciało.

Najlepszą rekomendacją, jaką możemy sobie wystawić, jest zaufanie Klientów. Jesteśmy dumni z tego, że to nas wybrali i do nas wracają. Każdego dnia staramy się, aby zamówienia realizowane były szybko i precyzyjnie. Jesteśmy otwarci na dialog i chętnie udzielamy naszym Klientom porad i odpowiadamy na pytania.