Kominek ceramiczny MIODEK CIEMNA CZEKOLADA

Email
Kominek zapachowy Miodek, zawdzięcza swoją nazwę charakterystycznemu kształtowi, przypominającemu nieco baryłkę miodu. Jest dyskretny, niewysoki, z łatwością wpasuje się w domowe, ciepłe wnętrze. Równie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach nowoczesnych. Minimalistyczny, prosty design i stonowany kolor sprawią, że kominek przypadnie do gustu nawet osobom nie przepadającym za bibelotami.

Wysokość: 10 cm

Sposób użycia: Do miseczki wlać kilka łyżek wody i uzupełnić kilkoma lub kilkunastoma kroplami olejku zapachowego. Zapalić świeczkę podgrzewającą - bezzapachową lub o zapachu odpowiadającemu olejkowi i umieścić ją w dolnej części kominka. Pamiętaj, ale co jakiś czas kontrolować ilość wody w miseczce i uzupełniać ją - w przeciwnym razie, kominek może ulec zniszczeniu.
kominek do olejku, pachnący kram, olejki zapachowe, kominek ceramicznyKominek ceramiczny Miodek Ciemna Czekolada
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
22,03 zł
Szczegóły produktu

Kominki ceramiczne przeznaczone do aromaterapii w zaciszu własnego domu. Wykonane z wysokiej jakości ceramiki, gwarantują długi czas użytkowania, a szeroki wybór unikalnych wzorów i kolorów sprawia, że bez trudu dopasujesz kominek do wystroju swojego mieszkania.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.