Olejek zapachowy ZAPACH ŚWIĄTECZNY

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany, pięknie pachnący duet Pierwsza Gwiazdka oraz Zapach Świąteczny, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o najpiękniejszych świętach roku - Bożym Narodzeniu. Mają w sobie magię, tajemnicę i mnóstwo ciepłej, rodzinnej miłości. W kompozycji o nazwie Zapach Świąteczny, wyczujesz kakao, goździki, zapach świeżych pierników, zimowych owoców, wszystko z dodatkiem odrobiny aromatycznego cynamonu. Zapach Świąteczny sprawi, że na długo przed oczekiwaną Gwiazdką, Ty i Twoja rodzina będziecie mogli cieszyć się bogactwem jej zapachów.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejki, olejek, olejek pachnący kram, zapach świątecznyOlejek zapachowy ZAPACH ŚWIĄTECZNY
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Linia aromatyczno-kulinarnych olejków zapachowych, została stworzona z myślą o tych z Was, którzy nie wyobrażają sobie piękniejszego zapachu, niż ten płynący z kuchni. Nie od dziś wiadomo, że zapachy w zadziwiający sposób przywołują wspomnienia, kojarzą się z konkretnymi sytuacjami, osobami, emocjami. Olejki z tej serii działają wyjątkowo stymulująco na wyobraźnię i w mig postawią Ci przed oczami najwspanialsze klatki z życia.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.