Olejek zapachowy SŁODYCZ ROZKOSZY

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Słodycz Rozkoszy. Satysfakcja płynąca z ekstatycznych doznań doświadczanych podczas spełnienia jest elementem harmonijnego, zdrowego życia. Olejek zapachowy Słodycz Rozkoszy, składa się z przeplatających się ze sobą aromatów wanilii oraz zielonej herbaty. Łączy w sobie ciepłą słodycz i orzeźwiające, herbaciane nuty, dzięki czemu nie są zbyt ciężki i idealnie nadaje się dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z kadzidłami.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejki, słodycz rozkoszy, pachnący kram, słodycz rozkoszyOlejek zapachowy Słodycz rozkoszy
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Seria intymnych olejków zapachowych, została stworzona z myślą o długich, nastrojowych wieczorach, spędzonych tylko we dwoje. Doskonale wiemy, jak ogromny wpływ na nasze życie intymne mają nastrój, a także wszystkie bodźce zmysłowe, które do nas docierają. Niezależnie od tego, czy w kwestii erotyki jesteśmy bardziej wzrokowcami czy słuchowcami, równie silnie oddziałuje na nas zapach. Korzystając z dobrodziejstw sztuki łączenia aromatów, możemy bardziej świadomie i głęboko odbierać przyjemności płynące z erotyzmu.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.