Olejek zapachowy CYNAMON

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Cynamon. Zapach cynamonu działa rozgrzewająco nie tylko na ciało, ale przede wszystkim na umysł. Przywodzi na myśl pachnącą świętami kuchnię, ciepło buchającego kominka, zimowe wieczory spędzone z kubkiem gorącej czekolady w dłoni. Łagodzi także napięcia, relaksuje umysł i działa jako delikatny afrodyzjak. Idealny towarzysz na zbliżające się chłodne wieczory.


Opakowanie zawiera 7ml olejku
cynamon, olejek zapachowy, olejekOlejek zapachowy Cynamon
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Cynamon otrzymuje się poprzez ekstrakcję kory i liści drzewa cynamonowego, rosnącego w zwrotnikowej Azji. Aromat cynamonowego olejku zapachowego, określany jest jako korzenny, przyprawowy , słodki. Działa rozgrzewająco na ciało i pobudza umysł. Wzmaga aktywność fizyczną, ożywia zmysły i zwiększa kreatywność. Aromat przeciwdziała oziębłości uczuciowej, stanom lękowym i napięciom wewnętrznym. Dzięki temu, cynamon uważany jest za łagodny afrodyzjak!

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.