Olejek zapachowy PACZULI

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Paczuli, jest jednym z najbardziej charakterystycznych zapachów Orientu. Jego aromat jest mocny i raczej ciężki. Kojarzy się z Dalekim Wschodem, mistycyzmem, odkrywaniem ukrytej drogi. Można go lubić lub nie, ale trudno przejść obok niego obojętnie. Przypadnie do gustu wielbicielom oryginalnych zapachów i pasjonatom kultury indyjskiej. Wypełnia pomieszczenie na długo, aromatyzując nie tylko powietrze, ale otulając także tkaniny.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, paczuli, olejek paczuli, olejek zapachowy, olejek zapachowy paczuliOlejek zapachowy Paczuli
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu
Paczuli uzyskuje się poprzez destylację suchych liści, zbliżonej do mięty, rośliny. Porasta ona łąkowe obszary Indonezji. Skondensowany zapach paczuli jest surowy, ziemisty i dymny, pokój wypełniony aromatem olejku zapachowego o nucie paczuli, staje się pełen ukrytego mistycyzmu. W taki właśnie, charakterystyczny sposób pachną ubrania w sklepach indyjskich. Dzięki całkowicie naturalnym, niezwykle silnym właściwościom bakterio- i grzybobójczym, paczuli wykorzystuje się w Indiach do okadzania tkanin. Nadaje to jednocześnie piękny aromat i zabezpiecza sukno przed szkodnikami.
 
Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnący Kram!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.