Olejek zapachowy BRZOSKIWNIA

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Brzoskwinia, charakteryzuje się wyjątkowo mocnym aromatem. Wystarczy kilka kropel, aby wypełnić całe pomieszczenie lekkim, owocowym aromatem, przypominającym słoneczne popołudnie w sadzie. Błogość i radość, jakie wnosi ten aromat do Twojego domu, zaskoczy Cię swoją słodyczą! Olejek o zapachu brzoskwini, sprawdzi się jako dopełnienie udanego niedzielnego poranka, kiedy nigdzie się nie śpieszysz, zatapiasz się w miękkich poduszkach i wspominasz letnie popołudnia.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek. olejek brzoskwinia, pachnący kram, olejek brzoskwiniowyOlejek zapachowy Brzoskwinia
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Już starożytni Chińczycy, którzy jako pierwsi uprawiali brzoskwinię, uznawali ją za symbol nieśmiertelności. Jednocześnie głośno ostrzegali przed zawartym w jej pestce trującym kwasie pruskim. Słodki, niemal miodowy aromat tego owocu kojarzy się u nas z dojrzałym końcem lata, które przechodzi w słoneczną jesień.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w  Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.