Olejek zapachowy ZIELONE JABŁUSZKO

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Zielone Jabłuszko, pachnie owocowym ogrodem. Aromat, jaki uwalnia, jest soczysty, bogaty, słodki, ale wzbogacony orzeźwiającymi nutami. Będzie wspaniałym towarzyszem letnich poranków na tarasie. Sprawdzi się także jako środek na jesienną chandrę - słodki, jabłkowy zapach szybko przywoła radosne wspomnienie lata!

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, zielone jabłuszko, olejek zielone jabłuszko, pachnący kramOlejek zapachowy Zielone jabłuszko
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Owoc jabłoni, mając niemal idealny kształt kuli, od zawsze był symbolem płodności, nieśmiertelności i wieczności. W wielu przekazach i legendach, pojawiające się jabłko odmienia losy historii. Rzucone pomiędzy boginie doprowadza do wojny trojańskiej, zaś podane Adamowi przez Ewę, zmusza do upadku i ucieczki z raju. Tak czy inaczej, jabłoń urzeka swoim smakiem i soczystym aromatem.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.