Perfumy w olejku DREAM

Email
Trwałe perfumy na bazie naturalnego oleju migdałowego, którego unikalną kompozycję zapachową, tworzy mieszanka olejków eterycznych. Kompozycja składa się w dużej mierze z orzeźwiających nut zapachowych: gorzkawego grejpfruta, soczystej cytryny, lemongrasu i świeżego eukaliptusa. Orientalnego charakteru dodaje tej mieszance kropla oleju anyżowego. Idealna mieszanka dla marzycielek, wciąż bujających w obłokach.

Olejek należy łagodnie wcierać w skórę na nadgarstkach, za uszami oraz na szyi. Zawarte w nim olejki eteryczne, długo utrzymują się na ciele roztaczając wokół kuszące nuty zapachowe.

Pojemność buteleczki: 30ml
perfumy w olejku, naturalne perfumy, perfumy w olejuPerfumy w olejku Dream
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
19,99 zł
Szczegóły produktu

Seria perfum w olejku, została stworzona z myślą o kobietach, które w codziennej pielęgnacji ciała, stawiają przede wszystkim na wysoką jakość i naturalne pochodzenie. W czasach, kiedy większość drogeryjnych kosmetyków składa się ze sztucznych, tylko pozornie pielęgnujących składników, dobrodziejstwa płynące z naturalnych olejów są doskonała alternatywą! Aż 98.5% składników zawartych w mieszance, jest pochodzenia naturalnego. Nośnikiem kompozycji zapachowej opartej na bazie trwałych olejków eterycznych, jest wysokiej jakości olej ze słodkich migdałów.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.