Wosk zapachowy LASKA WANILII

Email
Wosk zapachowy Laska Wanilii, to aromatyczno-kulinarna kompozycja idealna na jesienne i zimowe wieczory. Ociepla atmosferę, wypełniając ją słodkim, lecz nie duszącym zapachem waniliowym. Subtelny, biały kolor i zatopione wewnątrz fragmenty aromatycznych traw, dodają woskowi subtelnej urody.

Jeśli lubisz eksperymentować, pokrusz kilka wosków, umieść drobinki w miseczce kominka i mieszaj zapachy! Kiedy okruchy zaczną się topić, nuty zapachowe w nich zamknięte zaczną się stopniowo przenikać i stworzą nowy, całkowicie unikalny aromat! Możesz także wzmocnić lub urozmaicić zapach, dolewając kilku kropel olejku zapachowego.

Czas palenia: jeden cały wosk, wystarcza na około 20 świeczek tealight
Średnica wosku: 5,5cm
wosk zapachowy, wosk do kominka, wosk do aromatyzacji, kominek, pachnący kramWosk zapachowy Laska Wanilii
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,99 zł
Szczegóły produktu

Woski zapachowe, to urocze, aromatyczne drobiazgi, które w kilka chwil wypełnią Twój dom magią zapachu! Mają kształt niewielkich krążków, a w kolorowym wosku zatopiono drobne dodatki - płatki, muszelki, źdźbła aromatycznych traw. Są niesamowicie wydajne i wystarczą na wiele dłuuugich wieczorów przy subtelnym świetle świec.

Sposób użycia: Umieść wosk w miseczce kominka zapachowego, zapal świeczkę podgrzewającą typu tealight. Poczekaj kilka minut, aż wosk zacznie się topić. Gotowe! Pod wpływem ciepła, olejki zapachowe zatopione w wosku zaczną parować i otulą cały pokój przyjemnym, długotrwałym zapachem! Kiedy uznasz, że aromat jest już wystarczająco intensywny, zgaś świecę, wosk zastygnie i przestanie wydzielać zapach. Aby ponownie go uwolnić, wystarczy na nowo rozpalić świecę. Wosku możesz używać wielokrotnie, aż do momentu, kiedy wszystkie olejki nie wyparują i wosk stanie się bezwonny.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.